fbpx
Close

Pettunud ja ärritunud Klopp Unitediga mängust: nad ju tegelevad ainult kaitsetööga!

Avatar

Liverpool's German manager Jurgen Klopp checks out the conditions ahead of the English Premier League football match between Liverpool and Leicester City at Anfield in Liverpool, north west England on January 30, 2019. (Photo by Paul ELLIS / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp saatis pärast 1:1 viigimängu Manchester Unitediga terava torke vastaste taktika pihta, kes sakslase arvates ründamise peale üldse ei mõtle.

“Manchester United mängustiil ei ärrita mind. Ma pole see inimene, kes peaks selle üle muretsema. Fakt on aga see, et kui me siia tuleme, siis nemad ainult kaitsevad. See on vastuvõetav, pole kriitika. Kui United mängib Liverpooliga, siis tavaliselt sa mõtled, et mõlemad meeskonnad püüavad ja tahavad mängida. Me oleme see meeskond, kui United mängib, siis kõik on varvaste peale püsti tõusnud. See kvaliteet, mis neil on ja kuidas nad  mänguplaani paika panevad, on vastasele raske. See pole vabandus. Arvasin, et suudame täna (eile – toim.) paremini esineda. Aga sa ei saa iga meeskonnaga nii mängida,” rääkis Klopp.

“Me ei pea ütlema, et see oli kompliment. Asi on lihtsalt selles, et oleme hea meeskond ja on normaalne, et inimesed mõtlevad, kuidas meid peatada. Täna ütlesime ka ise selles sõna sekka – peatasime end ise! Loomulikult kaitses United väga hästi ja neil oli kiirust [Daniel] Jamesi ning [Marcus] Rashfordi näol. Nad tõstsid palli kaitseliini taha ja siis sai võidusõit alata. See pole lahe. Me kaitsesime samuti hästi, aga oleksime pidanud paremat jalgpalli mängima. Seda ootamegi endilt. Unitedi suunas kriitikat mul pole, asi puudutab meid.”

scroll to top