fbpx
Close

Soliidselt kulgenud Arsenali hooaeg rikuti ühe nurgalöögiga ära

Avatar

Lys Mousset. Foto: REUTERS/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga üheksanda voorus viimases esmaspäeva õhtul toimunud mängus pidi Londoni Arsenal tunnistama üllatuslikult võõrsil liiga uustulnuka Sheffield Unitedi nappi paremust.

Arsenal oli seni vaid ühe mängu kaotanud – 24. augustil 1:3 Liverpooli vastu – ning tabelis paikneti 15 punktiga viiendal kohal. Vahetult ettepoole jäid Londoni Chelsea ja Leicester City, kellel mõlemal kirjas 17 silma. Sheffieldi hooaeg oli uustulnuka jaoks samuti üpris viisakalt kulgenud ning üheksa punktiga paikneti 15. kohal 20 meeskonna seas.

Sitke tiimina tuntud Sheffield, kes näiteks kaotas 28. septembril tabeliliidrile Liverpoolile vaid 0:1, oli nüüdki tahtmist täis ja 30. minutil saadi selle eest ka vääriline tasu, kui nurgalöögist tulnud palli suunas jätkuolukorras võrku prantslasest ründemees Lys Mousset. Arsenal valdas kokkuvõttes 68% mänguajast palli ja suudeti ka rohkem pealelööke teha, ent Sheffield kaitse pidas ning tabelis tõusti üheksandaks. Arsenal säilitas küll viienda koha, kuid Crystal Palace jääb neist nüüd maha vaid punktiga.

scroll to top