fbpx
Close

Mourinho Liverpooli viigimängust: Klopp tahtis liha, aga sai kala

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Endine Manchester Unitedi peatreener võttis pühapäevase 1:1 viigiga lõppenud Unitedi ja Liverpooli vahelise matši kokku tabava väljendiga, kui andis mõista, et viigipunkt pakub suuremat rahulolu Punastele Kuraditele.

“[Liverpooli peatreenerile Jürgen] Kloppile ei meeldinud menüü – ta tahtis liha, aga sai kala. Nad on õnnelikud, et mängisid vastasega, kes andis võimalusi vasturõnnakutest. Loomulikult see, mida United praegu väljakul näitab, mängis kohtumises teistsugust rolli. Nad üritasid vahetusi pirudada, mängisid kolme keskkaitsjaga ja alati kompaktselt. Liverpoolile ei meelidnud see menüü. Liverpoolil puudus kvaliteet mängida madalale langenud kaitse vastu,” rääkis Mourinho Sky Sportsi vahendusel.

“Pean tunnistama, et olen väga õnnelik, et nad ei võitnud, kuna [üheksa mängu pikkune võiduseeria Londoni Chelseaga] on minu, mitte nüüd nendel nimel. Neil on ette näidata fantastilisi tulemusi, aga mõnikord võidavad nad läbi häda. Nad suudavad purustada vastase, kes mängivad nii, nagu nad seda tahavad. Jürgen oli selgelt frustreerunud. Old Trafford on Liverpoolile eriline koht, kus võita, aga ta pole sed akunagi suutnud.”

scroll to top