fbpx
Close

Keane’i hävitav hinnang Unitedi mängijatest: sa lähed sõtta, nemad aga kallistavad ja musitavad

Avatar

Roy Keane. Foto: Reuters/Scanpix

Endine Manchester Unitedi kapten Roy Keane polnud absoluutselt rahul mõne praeguse klubi mängumehe suhtumisega enne pühapäevast suurt lahingut Liverpooliga. Kohtumine lõppes skooriga 1:1.

Enne avavilet oli näha, kuidas riietusruumide kõrval olevas tunnelis vahetasid Unitedi brasiillased Andreas Pereira ja Fred sõbralikke žeste Liverpooli ridadesse kuuluva kaasmaalase Roberto Firminoga. Kuigi paljude jaoks oli see täiesti normaalne ja süütu käitumine, siis Keane meenutas, et oma 12 hooaja pikkuse Unitedi karjääri jooksul poleks selline teguviis olnud kuskilt otsast vastuvõetav.

“Minu tekitab nende käitumine tülgastust. Sa lähed sõtta, nemad aga kallistavad ja musitavad. Vastast pole isegi mõtet vaadata. Sa lähed lahingusse nende vastu. Mäng pole [aja jooksul] palju muutunud, aga mängijad küll. Saatke pärast mängu omavahel sõnumeid või ärge tegelikult tehke seda üldse. Riietusruumis sa tead, tunned ja hingad seda õhkkonda, mida fännid Liverpooliga mängu kohta tunnevad. Vahe kaotada kodus või mitte kaotada oma suurima rivaali vastu omab suurt tähtsust,” rääkis Keane Sky Sportsi vahendusel.

Ma olen mängijate osas pettunud ja tunnen kaasa fännidele, kes nii tulihingeliselt kaasa elavad. Tundsin, et nad väärivad rohkemat kui ühte punkti ja on sedavõrd hullem, kuna otsustav hetk oli mängu lõpus. Jah, nad (Liverpool) panid lõpus meid surve alla, aga ma ei arva, et nad liiga palju võimalusi suutsid tekitada ja tulime sellega hästi toime. Üks keskendumise ebakõla ja värav. Sellises seisus me (United) hetkel oleme.”

scroll to top