fbpx
Close

Pep on üllatunud, et tema tiimi vaimsust kahtluse alla seatakse

Avatar

Videokorduse otsus, mis Manchester City poolfinaali ukse taha jättis. Foto: AFP/Scanpix

Manchester City unistus nelikvõidust purunes kolmapäeva õhtul, kui videokorduse “abiga” jäädi Meistrite liiga poolfinaali ukse taha. See allajäämine Tottenhamile on tekitanud vutimaailmas küsimusi, et kas City on vaimselt piisavalt tugev, et Euroopa võimsaimas karikasarjas ilma teha ning kunagi ka Pep Guardiola käe all veerandfinaalist edasi pääseda – jäädi ka mullu poolfinaali ukse taha, kui alistuti Liverpoolile.

Guardiola aga peab sellist arusaama naeruväärseks ning asus oma tiimi kaitsma. “Ma ei mõista, miks inimesed kahtlevad tiimi mentaliteedis, kui viimase kahe aasta jooksul oleme suutnud Inglismaa vutiajalugu teha. Meil on veel viis mängu minna ja hetkel on meil kahe hooaja peale koos 183 punkti. Keegi pole sellist punktisummat kogunud ning meie rekordit saab väga keerukas üle lüüa,” kinnitas hispaanlane.

“See on imeline, sellist punktisummat nõrga mentaliteediga ei kogu,” andis ta kriitikutele ja kahtlejatele Sky Sportsi vahendusel vastulöögi. “Jah, meie edu määratakse tiitlite järgi, ent see ei tähenda, et peame inimeste arvamustega kohe nõustuma. Kõik peale faktide ja trofeede on kellegi isiklik arvamus,” lisas Pep.

scroll to top