fbpx
Close

Mourinho kritiseeris Solskjaeri taktikat

Avatar

Rõõmustav Jose Mourinho. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer on sattunud pärast nigelaid tulemusi löögi alla. Varasemalt ainult kiitust saanud norralane on võtnud viimase seitsme mänguga viis kaotust, langenud FA karikasarjast ning nädala keskel jäeti hüvasti ka Meistrite liigaga.

Just kordusmäng Barcelona vastu tekitas vutimaailmas palju küsimusi, et kas äsja kolme-aastase lepingu sõlminud Unitedi legend on nii mastaapse klubi eesotsas ikka õige valik. Eelmine peatreener, suure pauguga Unitedist lahkunud Jose Mourinho andis mõista, et Solskjaer pani Barcelona vastu taktikaliselt puusse.

“Avamängus suutis United oma trahvikasti lähedust kenasti kaitsta, aga kordusmängus läksid nad veidi teistmoodi platsile. Kaitseliini ees oli vaid Fred ning see on Lionel Messi lemmikala, kus ta haiget teeb. Kui Messi saab palli… mängib kolm mängijat mööda ning siis saad surma,” kirjeldas ta maailma ühe parima jalgpalluri võimekust.

“Seetõttu ma ei tahtnud kunagi Messi vastu mees-meest markeeringut kasutada. Messi vastu tuleb luua puur. Aga Barcelona on Barcelona ja neil on Unitedist paremad mängijad ehk nende võit oli normaalne nähe,” lisas portugallane Russia Today saates.

scroll to top