fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: laupäeva lõunal hakatakse arveid klaarima

Avatar

Foto:CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Manchester City ja Tottenhami mäng oli nädal aega tagasi kõigest vastasseis, kus Spurs ilmselt pakub Cityle veidi mõtteainet, aga Pep Guardiola hoolealused võtavad jõuga oma ning kolm punkti lisandub liigatabelisse niikuinii. Sama matš leidis aset aga kolmapäeval, mis muutis vastasseisu jäädavalt.

Tottenham on Meistrite liiga poolfinaalis, City mitte. Nüüd hakkab kodutiim kell 14.30 arveid klaarima ning valusa kaotuse eest kätte maksma, sest pinge on Premier League’i tiitlikaitsjate õlul veelgi suurem. Nelikvõit jääb ka sel hooajal helesiniseks unistuseks ja Manchesteri tugevama klubi fännid ootavad täna vastust.

Optibet usub, et City võtab kindlasti oma ning nende võidukoefitsient on vaid 1.26. Kui Pep Guardiola kavatseb Tottenhamist teerulliga üle sõita, mis pole välistatud, siis kodutiimi vähemalt kaheväravaline võit toob 1.66-kordse tagasimakse.

Raheem Sterling lõi Spursi võrku kolm väravat, millest kaks ära loeti. Kui Inglismaa koondislane jätkab samas vaimus, siis tema tabamuse korral saad raha 1.84-kordselt tagasi.

Vaata kõiki koefitsiente SIIT.

 

 

scroll to top