fbpx
Close

Pep muretseb Kane’i võimekuse pärast

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Täna õhtul kell 22 pannakse pall mängu tuliuuel Tottenhami staadionil, kui Meistrite liiga veerandfinaal on Inglismaa siseasi – Tottenham võõrustab Manchester Cityt ning koduväljakueelist alles tunnetada püüdvad pealinlased võivad alustada mängu väga agressiivselt. City juhendaja Pep Guardiola tunneb veidi muret aga ründetähe Harry Kane’i pärast, kes olla kõikvõimalikeks asjadeks suuteline.

Paar aastat tagasi ütles Pep, et Tottenham on ühe mehe tiim, mille peale Spursi peatreener Mauricio Pochettino vihastas. Sel korral ütles Guardiola, et ta ei saa sedasama öelda, kuna Pochettino pahandaks ning ta ei soovi seda.

“Arvan, et mu kolleeg mõistis mind valesti. See oli kõigest tolle aja Spursi iseloomustav väljend, sest Kane oli viimase kolme-nelja mänguga skoorinud kaheksa korda. Tean, et Tottenham pole ainult Harry Kane ega pole kunagi olnud. See klubi on tugev ja potentsiaalikas. Nad on hea liikuvusega, avanevad hästi, tugevad ja igas valdkonnas osavad. Tegemist on suurepärase meeskonnaga,” kiitis katalaan oma vastaseid mängueelsel pressikonverentsil.

“Kane on suurepärane, tal on kõik olemas – mõlemajalgne, head liikuvused, palli hoidmine ja rünnakute ehitamine. Ta on kaasaegne ründaja, kes on intelligentne ja trahvikastis suudab kõike teha,” selgitas Pep.

scroll to top