fbpx
Close

Pochettino: nii raske oli, aga 90 minutit on veel minna; Kane’i vigastus on ilmselt tõsine

Avatar

Zinedine Zidane ja Mauricio Pochettino (taga). Foto: AFP/Scanpix

Tottenhami jaoks algas Meistrite liiga veerandfinaali esimene vaatus suurepäraselt, sest Manchester Cityl võõrsilväravat lüüa ei lastud ning skooriti hoopis ise, kui Son Heung-mini värav tõi magusa võidu ja kinkis fännidele unustamatu elamuse.

Mängu algfaasis otsustas peakohtunik Björn Kujpers määrata videokorduse vaatamise järel City kasuks penalti, mille Sergio Agüero aga väravasse ei löönud, kui Hugo Lloris’ jaoks oli tegemist vägagi tõrjutava penaltiga. Lubatud agressiivsus ja julgus oli Spursi mängus olemas ja City vastu aukartust ei tuntudki.

“See oli tõeliselt hea mäng, olime kõik elevil. Arvan, et penaltitõrje andis meile eneseusku. Nii raske mäng oli ja esitus oli hea, aga 90 minutit on veel minna,” ütles peatreener Mauricio Pochettino mängujärgselt.

Probleem on aga Harry Kane’i hüppeliigeses. “Peame homme (kolmapäeval – toim.) uuesti vaatama, aga tundub, et sama hüppeliiges ja sarnane vigastus, see on väga kurb ja pettumustvalmistav. Me hakkame teda igatsema ja võib-olla on ta hooaja lõpuni eemal. See on meile probleemiks,” kurvastas argentiinlane.

scroll to top