fbpx
Close

Pochettino konkreetselt: see on minu elu tähtsaim mäng, me lähme Cityt agressiivselt vastu võtma

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: EPA/Scanpix

Tottenham on üle pika aja taas Meistrite liiga veerandfinaalis ning täna õhtul kohtutakse avamängus Manchester Cityga. Spursi peatreener Mauricio Pochettino ei hakanud valetama ning ütles ausalt välja, et tegemist on kõige tähtsama matšiga tema treenerikarjääris.

62 000 pealtvaatajat mahutav verivärske Tottenhami staadion on Euroopa karikasarja debüüdi eel ootusärevuses ning loodab, et koduväljaku peremehed võtaksid unustamatu võidu ning pidurdaks Pep Guardiola juhendatava City nelikvõidu lootuseid.

“See on minu karjääri üks tähtsamaid matše. Üritame neid alistada, eesmärgiks on poolfinaali jõudmine, aga tuleb raske väljakutse, sest City on väga hea tiim ja austame neid,” sõnas argentiinlane mängueelsel pressikonverentsil.

Mänguplaan on ka paigas ning Poch ei pelganud seda meediaga ka jagada. “Tahame alustada väga agressiivselt ja püüame domineerida. Meil on mänguks ettevalmistamiseks olnud palju aega. See on meie teine matš uuel staadionil ja esimene Meistrite liigas, loodame et atmosfäär on imeline ja teeb vastase elu keerukaks,” selgitas ta.

scroll to top