fbpx
Close

Parim inglasest ründaja polegi Rashford või Kane?

Avatar

Marcus Rashford. Foto: AP/Scanpix

Kui keegi räägib Inglismaa koondise ründejõust, siis mainitakse pea alati Harry Kane’i, Raheem Sterlingu või Marcus Rashfordi nime. Need kolm pallurit on Premier League’is tekitanud kaitsjatele pea igas mängus palju peavalu ning tegemist on mängumeestega, keda vabaks väga jätta ei tohi.

Watfordi peatreener Javi Gracia arvab, et parim pole ükski eelmainitutest, vaid hoopiski 30-aastane, sel hooajal 11 väravat kirja saanud Troy Deeney. “Ründes on inglastel mitu head mängumeest, aga mu meelest on Troy parim. Hetkel on ta väga hea, aga mina ei vali koondisesse mängijaid ning püüan alati olla koondisesse suhtuda austusega,” ei hakanud ta igaks-juhuks tüli tekitama.

Emotsionaalne Deeney on vägagi skandaalialdis ning provokatiivne tegelaskuju, kes 2017. aastal Arsenali võites andis mõista, et vastastel polnud piisavalt mune. “Mu meelest on tal alati õige suhtumine, vahel aga talle meeldib öelda teistsuguseid asju, ent siiski on ta alati väga väärt inimene,” kiitis Gracia oma hoolealust Sky Sportsi vahendusel.

Arsenal mängib täna võõrsil just Watfordiga. Mäng algab kell 22.00.

scroll to top