fbpx
Close

Klopp seadis punktiskoori, mida püüda

Avatar

Premier League'i tiitel. Foto: SIPA/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp andis mõista, et eelmise hooaja punktirekordi teinud Manchester Cityt küll ei püüta, kuid sihikul on üks teine number, mis tekitaks sakslases rahulolu.

Hetkel 85 punkti kogunud ‘Pool on kõigest viie punkti kaugusel klubi rekordist, kuid see saadi 40-mängulise liigahooaja jooksul. Mängus on veel kaksteist punkti ja arvestades klubi hoogu, peaks rekordi purustamine olema enam kui kindel. “Meie suurim väljakutse on keskenduda oma mängule. Kui kuuleksime viis minutit enne meie mängu lõppu, et Manchester City on kaotanud, siis kaotame meie platsil fookuse,” vihjas ta Sky Sportsi vahendusel meediakärale ja kiirele infoühiskonnale.

“Me ainult püüame võtta nii palju punkte kui võimalik. Hetkel on meil koos 85, neli mängu minna, 97 on maksimum, eks me püüame. Ja kui see on piisav, siis on perfektne. Kui ei, siis me ei saa sinna midagi teha. Ja me ei kaotanud seda tiitlirallit siin või seal või mis iganes,” nentis Klopp, et selline punktisumma on niigi väga võimas tulemus.

scroll to top