Paremaid väravavõimalusi omanud Chelsea ei suutnud eduseisust kinni hoida, aga poolfinaal kergelt terendab

UEFA Meistrite liigas peeti teisipäeval ära esimene poolfinaalmäng, milles Madridi Real võõrustas Londoni Chelsea’ meeskonda. Suure vihmasaju saatel kulgenud matš lõppes viigilise tulemusega.

Chelsea alustas mängu isukamalt ning parim moment oli Timo Werneril, kes paarilt meetrilt ei suutnud palli võrku lüüa ja suunas mänguvahendi Reali väravavahi Thibaut Courtois’ pihta. 14. minutil võrk ikkagi sahises, kui Christian Pulisic sai trahvikastis palli, triblas sellega Courtois’ eest ära ning 1:0 oli olemas. Surve all olnud Real suutis veerandtunni möödudes vastata, mil Eder Militao riputas palli Chelsea’ värava alla ning selle peaga maha võtnud Karim Benzema viigistas kauni sooritusega seisu.

Teisel poolajal tabamusi enam ei nähtud ning 1:1 tulemusega minnakse vastu 5. mail toimuvale korduskohtumisele. Real vajab kindlasti võõrsil väravat, sest praegune seis viiks Chelsea’ finaali. Mõlemad meeskonnad on enne seda matši koduses liigas kaks kodumängu ära pidamas, kui Chelsea on 1. mail kohtumas Fulhamiga ning Real samal päeval Osasunaga.

Kolmapäevases teises poolfinaalis on vastamisi Pariisi Saint-Germain ja alles pühapäeval Inglismaa liigakarika finaalis Tottenham Hotspuri alistanud Manchester City.