fbpx
Close

Ninanips Thiagolt: ma pole kellelegi öelnud, et Bayernist lahkun

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Suve üks oodatuim üleminek, mille käigus seni Müncheni Bayernit esindanud keskväljamees Thiago Alcantara liitub Liverpooliga, võib siiski olemata jääda, sest hispaanlase sõnul pole ta lõplikult veel öelnud, et Bayernis ei plaani jätkata.

29-aastase Thiago lahkumist on varasemalt kinnitanud isegi Bayerni tegevjuht Karl-Heinz Rummenigge, et koguni seitse hooaega klubi esindanud mängumees ei plaani lepingut pikendada. Tõsi on aga see, et Thiagol on Bayerniga kehtiv leping 2021. aasta suveni ja kui pikalt räägitud üleminek Liverpooli peakski saama teoks, siis tuleb valitseval Inglismaa meistril ka mingi kindel summa välja käia. Bayernil oleks igal juhul kasulik saada veel üleminekutasu, sest järgmisel suvel saab nende võtmemängija vabaagendina mõnda teise klubisse minna.

“Ma pole öelnud kellelegi, et lahkun. Igal aastal panete te (ajakirjanikud) mind erinevasse klubisse. Minu jaoks tähendab tulevik homset (neljapäevast, Hispaania tegi Saksamaaga UEFA Rahvuste liigas 1:1 viigi – toim.) mängu ja siin pole enam midagi arutada. Ma kas ei hooli sellest teemast enam või mind ei huvita,” ütles Thiago.

Saksamaa koondise väravavaht ja Barcelona esikinnas Marc-Andre ter Stegen samas lootis, et Thiago naaseb oma eelmisesse koduklubisse Barcelonasse. “Näeksin teda hea meelega Barcas. Tema mängustiil sobib meie omaga ja tal on huvitav iseloom. Ta on erilist tüüpi mängija. Kindlasti annaks ta meile midagi teistsugust juurde. Kui ta tuleks, siis oleks see suurepärane nii meile kui talle.”

Thiago omakorda vastas sakslase kiitussõnadele: “On au, et Marc mu nime välja ütles, sest ta on imeline väravavaht, aga ta pole ühegi meeskonna tehniline direktor ja pole vajadust siinkohal mingit vastust anda. Tahan alati olla parim. Soovin, et oleksin seda alati. Ilmselgelt olen rõõmus, et ta mu nime ütles.”

scroll to top