fbpx
Close

Napoli president Ronaldost: see on pigem turunduslik lüke; agent pakkus Ronaldot Napolile

Avatar

Foto: Imago/Insidefoto/Scanpix

Napoli president Aurelio De Laurentiis ütles sõna sekka “sajandi ostu” kohta ja seadis kahtluse alla Juventuse soovi oma tiimi tugevdada ning nägi seda pigem kui turunduslikku lüket.

“Cristiano on juba päris vana. Selleks, et säilitada klubis mingigi tasakaal, on väga ohtlik osta nii suure raha eest vaid üks mängija, kes on oma karjääri lõpusirgel. Ta palk on Juventusele liiga suur number, mida edukalt maksta. Ma mõtlen, et kas see lüke on pigem turunduslik või jalgpalli edulugu,” ütles karismaatiline mees La Veritale.

Kuid Napoli president mõistis Juventuse vajalikkust teha säärane üllatuskäik. “Rääkides avalikkuse mõjutamisest, siis on tegemist suurepärase lükkega. Kuidas tekitada oma fännides ja sponsorites elevust, kui oled viimased seitse aastat võitnud liigatiitli? Nüüd osteti Ronaldo ja pean tunnistama, et see oli suurepärane idee.”

Kuid üllatuseks on president nõus paljastama ülemineku telgitaguseid. “Ronaldo agent Jorge Mendes võttis meiega ühendust ja uuris, kas me oleks temast ka huvitatud. Ta ütles, et Ronaldo teeks meid väga rikkaks. Ma tegin omapoolse pakkumise ehk esimesed 250 miljonit, mis Ronaldo tooks klubile, oleks Napoli oma ning järgmised sada kuuluks mängijale. Siis tuli Juventus ning läks enampakkumiseks,” rääkis De Laurentiis.

scroll to top