fbpx
Close

Juventuse kapten: Ronaldo oleks pidanud meie meeskonnast varem lahkuma

Avatar

football, Serie A TIM Championship 2019-20 SAMPDORIA- JUVENTUS 1-2 in the picture: CR7 RONALDO CRISTIANO//IPAPRESSITALY_1724.8239/1912231004/Credit:Fototricarico / IPA/IPA/SIPA/1912231009

Torino Juventuse ja Itaalia koondise vanameistrist kapten Girogio Chiellini tõi välja põhjuse, miks tema pikaaegne koduklubi tänavust hooaega nii kehvalt alustas, veeretades süü Cristiano Ronaldo kaela.

Ronaldo läbirääkimised Manchester Unitediga venisid pikalt ja üleminek sai teoks alles 27. augustil. Nii jäi Juventusel sisuliselt olematu aeg, et tuua portugallase asemele vääriline asendus ja lõpuks kedagi juurde ei toodudki. 37-aastane Chiellini selgitas nüüd, et temast aasta noorem endine võistkonnakaaslane oleks pidanud Unitedisse varem minema, sest kuna kokkuleppe saavutamisega läks sedavõrd kaua aega, kannatas Juventuse hooaja algus.

“Jõudsime oma läbisaamisega punkti, milles Cristiano vajas uusi väljakutseid ja meeskonda, mis mängiks tema heaks, sest kui ta sellise meeskonna leiab, on ta ka otsustav. Ta on praegustel kuudel seda tõestamas ja ta on seda ka koos meiega teinud. Siin, Juventuses, on noorenduskuur ja uus algus loodud. Kui Ronaldo oleks jäänud, siis olnuks ta kui lisandväärtus, aga see on normaalne, et ta mõtles rohkem olevikule kui tulevikule. Ronaldo lahkus 28. augustil. Meile oleks parem olnud, kui ta oleks varem läinud. Maksime selle eest mingit hinda, veidi šokeerivat hinda, maksime selle eest punktide kaotusega. Kui ta oleks varem lahkunud, siis oleks meil olnud aega paremini valmistuda,” rääkis Chiellini DAZN-i vahendusel.

Juventus jäi selle hooaja Serie A esimeses neljas voorus võiduta, kuid on nüüd Massimiliano Allegri juhendamisel oma mineku leidnud ja viimased seitse mängu erinevate sarjade peale võitnud. Unitedilgi pole hooaeg just parimana alanud, aga Ronaldo on see-eest suutnud kaheksa mänguga kuus väravat lüüa, kusjuures ründeäss on mitmel korral oma nimele võiduvärava saanud.

scroll to top