fbpx
Close

Mourinho ostudest: teeme ühe veel, mitte kaks

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho vihjas tugevalt klubi plaanidest soetada veel üks mängija, kuid mitte kahte. Spekuleeritud on paremääre, vasakkaitsja ja keskkaitsja positsioonide tugevdamisest, ent näib, et mõned vajalikud täiendused jäävad talvesse või järgmisse suvesse.

Räägitud on nii Chelseas pallivast Willianist ja Horvaatia eest finaalis skoorinud Ivan Perisicist, vasakkaitsjast Alex Sandrost, Leicesteris mängivast Harry Maguire’ist ning Tottenhami tugitalast Toby Alderweireldist. Kes neist liitub järgmise kümne päeva jooksul Unitediga?

“Ma olen kindel, et teeme veel ühe, mitte kaks ostu. Ma ei usu, et saame kahte teha. Igal hooaja ettevalmistusperioodil on tavaline see, et treener tahab teha rohkem täiendusi kui ta saab. See on treenerite loomuses tahta oma tiimist veelgi rohkem välja pigistada. Kuid klubi teeb teistsuguseid otsuseid. On tavaline, et klubi ei anna sulle kõike, mida tahad. Kui saan enne akna sulgemist teha veel üle täienduse, olen rahul,” ütles Mourinho BeIN Sportsile.

See hooaeg on eriline, sest esmakordselt sulgub üleminekuaken Premier League’i esimese vooruga, kui varem on kell kukkunud augustikuu viimasel päeval. Mourinho on selle muudatusega rahul. “Mulle eriti ei meeldi, kui mängija alustab hooaega ühe klubi ridades ja mõni nädal hiljem on juba teises ja näiteks mängib oma eksklubi vastu. Nõustun täielikult, et uus lahendus on parem. Ainus, mis mulle ei meeldi, on liiga algusaeg – see peaks olema hilisem, nagu teistes riikides. Inglismaa võiks neilt malli võtta.”

scroll to top