fbpx
Close

Klopp ründetriost: nad ei ole siin, et meid hüppelauana kasutada

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp usub oma ründetrio Sadio Mane, Roberto Firmino ja Mohamed Salahi lojaalsusesse ning kahtleb, et neid tabad Luis Suareze või Philippe Coutinho saatus, kes lõid just Liverpoolis särama ja seejärel liikusid edasi suuremasse klubisse.

Selle aasta alguses suutis Liverpool sõlmida pikaajalised lepingud nii Firmino kui Salahiga ning Klopp on veendunud, et ka Mane pikendab oma praegust lepingut. “Kui ma räägin heast meeleolust, mis klubis valitseb, siis ma ei räägi ainult juhtkonnast või fännidest. Ka tiimis valitseb hea õhkkond ning mängijad tahavad selles viibida,” ütles Klopp Inglismaa meediale.

“See on tore ning klubi jaoks suur saavutus, sest näiteks me ründetrio ja paljud teisedki võiksid mängida pea ükskõik, mis muu tiimi eest maailmas. Oleme teinud sammu edasi ja enam pole tavapärane, et meid kasutatakse hüppelauana,” vahendab sakslase sõnu ESPN.

Klopp selgitas ka Coutinho-järgseid plaane. “Me ei pea teda asendama. Turul pole kedagi, kes oleks tema moodi. Aga on pallureid, kes on head ja oleme mõne suutnud endale napsata.”

scroll to top