Pealeht / Klubid / Müügis oleva Newcastle’i vastu on neli huvilist, sealhulgas Chelsea ja Manchester Unitedi endine tegevjuht
Foto: Stevepb/Pixabay

Müügis oleva Newcastle’i vastu on neli huvilist, sealhulgas Chelsea ja Manchester Unitedi endine tegevjuht

11 aastat Newcastle Unitedi omanud jaeketi Sports Directi asutaja Mike Ashley on klubi valmis maha müüma ning huvilisi on neli, sealhulgas endine Manchester Unitedi ja Chelsea tegevjuht Peter Kenyon, keda toetavad ameeriklastest investorid.

Septembrikuust saadik on Kenyon Ashleyga läbirääkimisi pidanud ning raha kaasanud Ameerika investeerimisfondidest. Teised kolm huvilist, kelle rahakoti päritolu on välismaine, olla pakkunud üle 340 miljoni euro suurust summat, vahendab Sky Sports. Esmaspäeval ütles Ashley, et läbirääkimised pole varem jõudnud nii kaugele kui praegu ning arutelu käib ainult ühe huvlisega.

Oma sporditarvete ketiga ka Eestisse jõudnud ning siinse Sportlandi ära ostnud Ashley tahab müügi lõpule viia detsembrikuu jooksul, et enne jaanuarikuist üleminekuakent oleks klubil uus omanik.

1it.ee

Vaata lisaks

Premier League’i õhuvõitluste kuningas hoiatas videokorduste kasutuselevõtu eest

Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire kiitis videokorduste rakendamise ideed, ent tõi välja, et sellega kaasnevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga