fbpx
Close

Mourinho finaali eel: see saab olema väga eriline mäng

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Kaks Premier League’i esineliku tiimi ristavad mõõgad Madridis, Meistrite liiga finaalis. Panused on kõrged, mõlemad meeskonnad pidid finaalikoha eest nahast välja pugema ja end meeletult ületama. Kogu vutimaailm ootab Liverpooli ja Tottenhami vastasseisu pingsalt, nende hulgas ka Jose Mourinho.

Endine Manchester Unitedi ja Chelsea loots on elevil. “See on tõeliselt eriline, sest meil on kaks tiimi mängimas mõlemas eurosarja finaalis. Samuti see tunne, kui mõistad, mida tähendab koht Meistrite liiga finaalis. Kahjuks on finaali juures üks halb asi ja see on see, et üks tiim peab kaotama,” alustas portugallane Sky Sportsile antud lühiintervjuud.

“Kui Jürgen [Klopp] võidab, siis see on tema jaoks imeline saavutus; kui kaotab, siis kolmas finaalikaotus saab olema väga raske, ent ta on positiivne inimene ja ilmselt mõtleb ta vaid võitmisele. Spurs ei võida küll tiitleid, aga esimene suurtiitel teeks nende tuleviku lihtsamaks ja teised tiitlid tuleksid lihtsamalt. Selles mängus on meeletu surve. Me kunagi ütlesime, et finaalid pole mängimiseks, vaid võitmiseks,” lisas ta .

scroll to top