fbpx
Close

Mourinho lahkumismäng aitas Liverpooli poolkaitsjal end käima tõmmata

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Detsembrikuus võttis Liverpool veenva 3:1 võidu Manchester Unitedi üle, mis jäi Jose Mourinho viimaseks mänguks. Selles kohtumises tegi kaasa ka suvel Liverpooliga liitunud kaitsev poolkaitsja Fabinho, kes meenutas mängu väga heldelt.

Nimelt ei saanud ta uue liiga ja klubiga kohanemisel eriti hästi hakkama ning kriitiline meedia pildus tema suunas kriitikanooli. Selle mängu järel aga tegi ta sammu edasi ning suure tõenäosusega alustab ta täna õhtul ka Meistrite liiga finaalis algkoosseisus – õigus, mida teenitult kriitikat saavad mängumehed endale lubada ei saaks.

“Teadsin, et uues klubis on raske ning võin mingi hetk koosseisust sootuks välja langeda, kuid ma ei kahelnud oma otsuses kordagi. Iga mängija ei jaluta uue klubi algkoosseisu,” sõnas brasiillane.

“Igaüks sõnas, et niimoodi meie peatreener töötabki. Uued mängijad sulanduvad vaikselt tiimi, mitte ei saa kohe kohta põhikoosseisus. Kaks mängu jäävad mulle pikaks ajaks meelde – kohtumine Arsenaliga, kus mõistsin selle liiga mängukiirust ning detailsusele keskendumise vajalikkust ning mu enesekindlust tõstis silmnähtavalt matš Unitedi vastu. See oli üks mu parimaid kohtumisi sel hooajal,” selgitas ta Sky Sportsile. “Suutsin anda väravasöödu ning ei jäänud rütmile ja kiirusele jalgu. Mu meelest olime Unitedist peajagu üle,” rõõmustas ta.

scroll to top