fbpx
Close

Kane ajab Pochettinol Meistrite liiga finaali eel pea valutama

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenham jäi oma staarründaja Harry Kane’ita juba veerandfinaalis Manchester City vastu, kui ta oma hüppeliigest vigastas. Nüüd on aga Inglismaa koondise ründaja terve ning võib-olla saab ta ka mängida.

Mängija enda sõnul on ta valmis klubi ajaloo suurimast matšist osa võtma, kuid peatreeneri Mauricio Pochettino jaoks tekitab see kõvasti mõtteainet. City ja Ajaxi vastu tegi suurepärased mängud ääreründaja Lucas Moura, kes mäletatavasti lõi Amsterdamis kübaratriki. Nüüd ongi küsimus – kas usaldada Mourat või Kane’i?

“Kõik otsused on nii rasked, et lausa valus hakkab. Aga see on minu töö valida algkoosseis. See valik ei saa lihtne olema. Peame tegema parima otsuse ning püüdma võita, aga nagu jalgpallis ikka, siis algkoosseisu saab valida ainult 11 mängijat,” ütles argentiinlane Sky Sportsile.

Kui Kane alustaks algkoosseisus, muudaks see Spursi mänguplaani võrreldes Moura kasutamisega tipuründaja kohal. Samuti pole täpselt teada, millises vormis Kane on ning kas ta suudab täismängu maha pidada. Kui Kane jäetakse pingile, siis suure tõenäosusega näeme teda mängu sekkumas teisel poolajal kui taktikalise käiguna.

scroll to top