fbpx
Close

Mis toimus pärast šokk-kaotust Barcelona riietusruumis?

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Imago/Scanpix

Klubist, kes näitas sisu, murdes Meistrite liigas PSG ning suutis mõni aasta tagasi lüüa viie lõpuminutiga kolm väravat, on saanud naerualune. On uskumatu, et Lionel Messi lõi Liverpooli vastu kaks väravat ning Barcelona võttis Meistrite liiga poolfinaali avamängus 3:0 võidu. Ja siis jääda Anfieldil alla 0:4 ning taas konkurentsist pudeneda.

Messi lahkus Anfieldilt tühja ja eksinud pilguga. Kiiper Marc-Andre ter Stegeni kehakeel reetis täieliku löödud oleku. Tiim naases riietusruumi, hinges sügav kurbus. Atmosfäär sarnanes matustele. Need, kes olid sel hetkel kohal, sõnasid, et pole näinud ühtki riietusruumi, kus on õhus nii palju vaikust. Mängijad olid šokiseisundis, vahendab väljaande Sport.es ajakirjanik Albert Masnou.

Tehniline personal pakkus abi ja nõu mängijatele analüüsimaks kaotuse tagamaid. Keegi ei tahtnud nendega rääkida. Mängijad ei rääkinud omavahel, õhus säilis täielik vaikus. Õhus oli liiga palju küsimusi, mis vajas vastuseid kuid liiga vähe aega, et kõigele vastus leida. Terve meeskond lahkus Anfieldilt vaikuses.

scroll to top