fbpx
Close

Suarez: kaitsesime Liverpooli vastu nagu lapsed

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Eilne õhtu läheb vutiajalukku, sest Liverpool lõi Barcelonale neli vastuseta väravat ning torkas valusalt klubi hüljanud Philippe Coutinhot ja Luis Suarezi, kes Anfieldil said oma lubaduse täide viia – nimelt ei tähistanud nad löödud väravat. Kuna Barcelona jäi kuivale, läks lubaduski täide.

Suarez kritiseeris oma tiimi kaitsmist ning eriti suure luubi alla võttis ta geniaalse neljanda värava, kus nurgalöök mängiti kiiresti lahti ja katalaanid olid vaikselt alles positsioone sisse võtmas, kui Divock Origi palli ühe puutega ristnurka sättis.

“See on täiesti vastuvõetamatu, et meie, Barcelona lasime endale kahe minutiga lüüa kaks väravat. Kaitsesime neljanda värava ajal nagu lapsed. Peame endi vastu olema tõeliselt kriitilised. See on juba teine kord, kui nii on juhtunud. Me ei saa teist aastat järjest teha samu vigu. On palju, mida analüüsida ja mille üle arutleda,” ütles endine Liverpooli mängumees ESPN-ile.

“Peame vabandama mentaliteedi pärast ning olema teadlikud, et satume kriitikatulva alla. Oleme tõeliselt vihased ning saime palju haiget. Oleme inimesed ja tunneme valu,” lisas uruguailane.

scroll to top