Pealeht / Hispaania / Mis toimub Real Madridi treeningutel?
Foto: AP/Scanpix

Mis toimub Real Madridi treeningutel?

Uued mängijad, uus peatreener, uus režiim ja teine lähenemine. Pole superstaari ning tiim on uute mängija(te) ootuses. Hooajaeelne ettevalmistus on MM-ilt eemale jäänud mängijate jaoks täies hoos ja kõik tahavad Julen Lopeteguile silma jääda. Aga mis on teistmoodi ja kas uued meetodid toovad rohkem edu? Seda saame öelda hooaja lõpus.

Real Madridi eluoluga väga hästi kursis olev väljaanne Marca heitis pilgu Meistrite liiga tiitlikaitsjate treeningutele ja märkas mitmeid erinevusi. Kui Zinedine Zidane tervitas puhkuselt naasnud mängijaid vastupidavustreeningutega, kus joosti vähemalt pool tunnikest, siis uus mees seda ei kasuta.

Joosti ka Santiago Bernabeu treppidest üles-alla ja ümber väljaku, kuid nüüd keskendutakse palliga harjutustele, välja arvatud mõned harjutused, mis tehakse jõusaalis või väga kindlad venitused, kus palli ei kasutata.

Kui Zidane oli treeningute ajal pigem vaikne ning vaatles, siis Lopetegui võtab tihedamalt sõna ja annab mängijatele rohkem tagasisidet. Noormängijad on selle lähenemisega väga rahul ja näivad õnnelikud.

Samuti teevad nooremad pallurid justkui rohkem trenni kui läinud suvel, sest Lopetegui suudab neid rohkem motiveerida, kui Zidane pigem suhtus neisse nagu teisejärgulistesse. Ka MM-il pallinud Hispaania koondislased, keda Lopetegui enne turniiri juhendas, on uue treeneri saabumise üle õnnelikud, vahendab Marca.

Vaata lisaks

Solskjaer esimesest kaotusest: meid toodi maa peale tagasi

Manchester Unitedi seis läks pärast eilset Meistrite liiga mängu üpris nigelaks, kui kaheksandikfinaali avakohtumine Old …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga