fbpx
Close

Malcomi-saagas kaotajaks jäänud AS Roma: me ei suutnud nendega rahaliselt võistelda

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Bordeaux tegi oma talendi, ääremängija Malcomi rahaks, kui 21-aastane liitus 41 miljoni euro eest Barcelonaga. Malcomit seostati jaanuarikuus Arsenali ja Manchester Unitediga, kuid suvel alustas tema noolimist Itaalia klubid – kõigepealt Inter Milan ja siis AS Roma. Lõpuks tuli Barcelona ja napsas mehe ära.

Roma spordidirektor Monchi ütles Roma TV-le antud kommentaarides, et üleminekudraamas sai otsustavaks klubide rahakoti paksus ning nemad ei suutnud Barcelonaga sammu pidada. “Me olime juba kõik kokku leppinud ja diil oli justkui tehtud – meditsiiniline kontroll oli kinnitatud ja mängijal oli luba lahkuda.

Pärast kokkuleppe sõlmimist helistas mulle Bordeaux’ president Stephane Martin ja ütles, et ülemineku ümber tiirleb palju kuulujutte ja diil tuleks ametlikuks teha, ent me ei saanud nii käituda, sest Roma on börsil olev ettevõte ja turu sulgemisperioodil me sääraseid teadaandeid ei saa teha,” selgitas Monchi.

“Siis tegime Twitteri kaudu asja ametlikuks, et mängija tuleb Romasse. Tund aega hiljem teatati, et Malcomil ei lubata Itaaliasse lennata, sest mängija vastu tunneb huvi ka Barcelona. Helistasin Martinile ja küsisin, et milles asi. Ta vastas, et Barcelona on teinud parema pakkumise ja kui me ei paku rohkem, siis jääme pallurist ilma. Andsin AS Roma presidendile info edasi ja ta ütles, et anna minna. Tegimegi suurema pakkumise, kuid Barcelona pakkus meist jälle rohkem. Siis otsustasime, et me ei suuda nendega sammu pidada,” rääkis spordidirektor.

scroll to top