fbpx
Close

“Messi ja Ronaldo ei suudaks Serie A-s lüüa 50 väravat hooajaga”

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Islandi koondislane, Serie A-s mängiva Frosinone poolkaitsja Emil Hallfresson on surmkindel, et ei Lionel Messi ega Cristiano Ronaldo suuda Itaalia meistriliigas skoorida nii nagu La Ligas, kus mõlemad mehed on tippajal löönud ühe hooajaga ligi 50 väravat. Nimelt on Itaalias raskem skoorida.

Hallfredsson võrdles Serie A-d La Ligaga ning on veendunud, et saapamaa vutimehed on kaitsvamad. “Itaalias on rasket skoorida. Kui Messi tuleks Ronaldole järgi, siis neil oleks pea võimatu lüüa siin 50 liigavärava kanti. Arvan, et nüüd saavad inimesed aru, kui raske ja tugev see liiga tegelikult on,” ütles islandlane Goalile.

Poolkaitsja kiitis Ronaldo tulekut ning on teistega samal arvamusel, et portugallane on toonud liigale palju lisatähelepanu ning on muutnud Serie A palju atraktiivsemaks. “Juventuse mängud on välja müüdud ning rahvast käib palju rohkem mänge vaatamas. Mängupäeval on isegi linnas rohkem rahvast ning atmosfäär on erilisem. Justkui tekib tunne, et keegi superstaar on samal päeval mängimas,” selgitas Hallfreddson.

“Ronaldo on üks parimaid pallureid läbi aegade ning ta annab kõigile nii palju juurde. Mängisin tema vastu 2016. aasta EM-il ning tuleb tunnistada, et ta on peatamatu. Jääb ainult loota, et tal on halb päev, ent tal on neid halbu päevi nii harva. Tema vastu tuleb lihtsalt anda endast parim, muud midagi,” kiitis ta.

scroll to top