fbpx
Close

Koduväljakul Wolvesile punkte loovutanud Mourinho: meie suhtumine väärib karistust

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedil oli võimalus võtta neljas järjestikune võit, ent koduväljakul Old Traffordil lasti Wolverhamptonil lüüa viigivärav ning enamaks polnud kumbki suuteline. Unitedi peatreener Jose Mourinho polnud oma hoolealustega üldsegi rahul ning tõi välja mitmed punktid, mida tuleb parandada.

Südikas Wolves survestas teisel poolajal Unitedit kõvasti ning Joao Moutinho kena vasaku jala löök maandus tulemuseks ristnurka. Punasärkide poolelt tegid ülimalt kahvatu mängu ründeliin eesotsas Alexis Sanchezi ja Romelu Lukakuga, kes pidurdasid rünnakuid oma valesöötude või lihtsate eksimustega, tekitades peatreenerile ja fännidele kõvasti peavalu.

“Meie suhtumine väärib karistust. Me alustame nii ava- kui teist poolaega väga aeglaselt ning vastased alustavad palju intensiivsemalt ja teotahtelisemalt,” möönas Mourinho mängujärgselt. “Me lasime neil mängida, olime passiivsed ning tegime liiga kerget pressingut. Mitmed mängijad polnud teravad,” tulistas peatreener kriitikanooli ka oma hoolealuste suunas.

Järgmine kohtumine on Unitedil juba teisipäeval, kui Carabao karika raames läheb Mourinho vastamisi oma endise alluva, Chelsea legendi Frank Lampardiga, kes on Derby County peatreeneriks.

scroll to top