fbpx
Close

“Marcelo on üks ägedamaid tiimikaaslasi, kellega ma mänginud olen”

Avatar

Foto: Artselisonmorais0/Pixabay

Real Madridi vasakkaitsja Marcelo on oma meeletu töövõime, ründevaistu ja kiiruse poolest üks hinnatumaid vasakkaitsjaid maailmas. Peale selle on tegemist ka väga muheda ja lõbusa tiimikaaslasega, lisas endine Arsenali, Tottenhami ja Real Madridi ründaja Emmanuel Adebayor.

2011. jaanuaris Real Madridi laenule siirdunud togolane skooris poole hooajaga kaheksa väravat ja hetkel pallib ta Türgi meistriliigas Basaksehiris, kes on vaid punkti kaugusel liidrist Galatasarayst. Kuigi ründaja oli Realis vaid pool aastat, siis meenutab ta seda aega meelsasti.

“Kuigi ma olin seal vaid kuus kuud, siis mu karjääri parim aeg oli just selles klubis. Ma siiani suhtlen Cristiano Ronaldoga ja vahetame sõnumeid. Ta on saanud selliseks kõva tööga, kes lahkub alati treeningult viimasena. Ronaldo on lahe sõber ja suurepärane inimene, nagu Marcelogi,” ütles Adebayor Marcale.

“Tema ja mu tiimikaaslane Arsenali päevilt Emmanuel Eboue on kõige lõbusamad tiimikaaslased mu karjääri jooksul: alati teevad nalja, alati naeravad, alati on tuju hea. Täpselt nagu palliplatsilgi, on Marcelo ka muul ajal. Väljakul olles ta naudib seda, ta on staar ning teeb palliga, mida tahab,” lisas ta.

Kiidusõnu jagus tal ka praeguse Manchester Unitedi lootsi Jose Mourinho suunas. “Ta õpetas mulle palju. Riietusruumis tegi ta meiega koos nalja ja hiljem, pressikonverentsil oli ta täiesti teistsugune. Jose õpetas mulle, kuidas olla tõeline professionaal, kuidas endas sütitada võitjamentaliteeti ja motiveerida end lisatööd tegema,” sõnas 34-aastane ründaja.

 

scroll to top