fbpx
Close

Endine Arsenali pallur: Zlatan on pannud MLS-i kihama

Avatar

Foto: Imago-Bildbryan/Scanpix

Praegune Houston Dynamo, endine Arsenali kaitsja Philippe Senderos kiitis Zlatan Ibrahimovici, kes on oma tulekuga MLS-i pannud liiga kihama ja inimesi jalgpallist aina rohkem rääkima.

36-aastane rootslane on viie mänguga löönud kolm väravat, nendest kaks lõi ta oma debüütmängus, mis viis meedia ja vutimaailma pöördesse. Kuigi Zlatan lootis, et tema säravad esitused Ameerikas avavad tema jaoks ka ukse MM-ile, siis ta eksis – nii võimukas ta ikkagi pole, sest Rootsi jalgpalliliit välistas legendi kaasamise meeskonda.

Siis tuleb keskenduda MLS-ile ning tema tulek on pannud käima korraliku vurri. “On suurepärane, et säärane pallur nagu tema tuleb MLS-i, võttes kaasa oma kogemused ja tiitlid, mida ta on võitnud. Iga kord, kui ta palliplatsile tuleb, lähevad inimesed elevile ja hakkavad MLS-ist rääkima. See on tähtis,” ütles endine Arsenali pallur Philippe Senderos, kes sel nädalavahetusel kohtubki just Zlatani endaga, kui Houston Dynamo läheb vastamisi LA Galaxyga.

“Nad mitte ainult ei räägi MLS-ist, vaid Zlatan tõstab ka mängukvaliteeti, sest ta on siiani väga hea pallur,” lisas šveitslane, kes samuti MM-ile sõitvasse tiimi suure tõenäosusega ei kuulu.

scroll to top