fbpx
Close

Zlatan viimasest hooajast Unitedis: ütlesin treenerile, et ma pole mänguks valmis

Avatar

Zlatan Ibrahimovic. Foto: Reuters/Scanpix

Endast alati fantastilisel arvamusel olnud Zlatan Ibrahimovic paljastas, mis toimus ta peas pärast rasket põlvevigastust, mis jättis pitseri ta üürikeseks jäänud Manchester Unitedi karjäärile.

Avahooajal 46 kohtumisega viisakad 28 tabamust kirja saanud ründaja oli väga heas hoos kuni Euroopa liiga kohtumiseni Anderlechti vastu, kui ta pärast õhuvõitlust maandus väga halvasti oma jalale, mistõttu ta põlvesidemed said väga raskesti kahjustada. Raudne rootslane jäi palliplatsilt eemale üheksaks kuuks.

“Iga kord, kui panin putsad jalga, siis ma nautisin seda hetke, sest kartsin, et ma ei saagi enam kunagi jalgpalli mängida,” ütles Zlatan BBC-le. “Asi polnud rahas, ma ei mänginud seal seepärast. Ütlesin, et kuni olen vigastatud ja pole Zlatani tasemel, ärge makske mulle palka.”

Vigastusest taastunult jäi Ibrahimovicist alles hale vari, suutes seitsme mänguga lüüa vaid ühe värava ning hiljem lahkus ta Euroopa jalgpallist, liitudes LA Galaxyga. “Kui ma tundsin, et olen valmis, siis mu põlv polnud jalgpalliks valmis. Pärast vigastust tundsin, et ma ei saa olla see Zlatan, kes olin enne. See, kelle nad palkasid,” oli staar enda suhtes aus.

“Mind määrati väga paljudel mängudel koosseisu, kuid ütlesin treenerile, et ma pole valmis ning ei soovi teda kurvastada. Vali keegi muu, kes on minust parem. Ma tegin ja ütlesin nii, kuigi ma olen Zlatan,” näitas rootslane enda tiimikaaslaste vastu üles suurt austust.

scroll to top