fbpx
Close

Neymar kinnitas: ma jään PSG-sse

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Maailma kalleim jalgpallur Neymar andis mõista, et hoolimata Real Madridi püüdlustest ei lahku tema PSG-st mitte kuhugi.  Brasiillane tahab tiimiga võita ning oma isiklikke eesmärke täita.

26-aastane liitus PSG-ga läinud aastal ja hakkas liigat kohe domineerima, ent veebruarikuus saadud vigastus jättis ta hooaja lõpuni palliplatsilt eemale. Spekuleeriti, et veebruarikuus tegigi Neymar oma viimased mängud Prantsusmaa meistri eest. Kuid alusetult, nagu Neymari jutust näha.

“Ma jään. Mul on PSG-ga kehtiv leping ning olen otsustanud olla siin selleks, et tiimiga uusi tiitleid võita ning saavutada rohkem kui varasemalt,” vihjas ta Meistrite liiga võidule. “Meediale meeldib luua illusioone ning kõlakaid, kuid kõik teavad, kuivõrd ma PSG-st hoolin,” ütles ta Fox Sportsile.

Õhus on olnud ka tiimikaaslase Kylian Mbappe tähelend MM-il, mis justkui varjutaks Neymari staarisära Pariisis, pakkudes meeskonna tähtsaima mängija rollis tõsist konkurentsi. “Ta on fenomenaalne, suurepärane mängija. Teadsime seda õige mõnda aega, olen temaga igapäevaselt koos ja näen, kuivõrd suure potentsiaaliga ta on. Olen väga õnnelik, et ta sai maailmameistriks,” lisas brasiillane.

scroll to top