fbpx
Close

Mannetu mängupilt ja kaotus koduväljakul, ent Sarri oma töökoha pärast ei muretse

Avatar

Gonzalo Higuain ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea peatreeneri Maurizio Sarri soov oma tiimilt näha stabiilseid esitusi ja tulemusi läks taas luhta, kui koduväljakul jäädi FA karikasarja kaheksandikfinaalis alla Manchester Unitedile. Vallandamishõnguline atmosfäär sinisärkide leeris Sarrit aga ei morjenda.

“Olen tulemuse, mitte fännide reaktsioonide pärast pettunud. Loomulikult ma mõistan nende frustratsiooni, sest tulemus polnud eriti hea. Langesime siiski FA karikast välja,” ütles itaallane mängujärgselt.

“Mängisime teisel poolajal segadusttekitavat jalgpalli, aga mu meelest olime avapoolajal head. Peame nii enda kui vastaste trahvikasti läheduses olema agressiivsemad ja otsustusvõimelisemad, see saigi saatuslikuks,” kirjeldas peatreener. “Peame olema nii vaimselt kui füüsiliselt olema kiiremad ning pallita mängides rohkem liikuma. Hetkel jääme individuaalsele meisterlikkusele lootma, peaksime seda vähem vajama,” loetles ta probleeme, mida silmas.

Muidu ei tunne ta mingit muret. “Itaalia esiliigas tundsin muret, praegu pole ma üldse mures. See pole minu probleem, minu probleemiks on järgmiste päevade jooksul leida mängijates rohkem agressiivsust ja keskendumist,” vihjates nädalavahetusel liigakarika finaalile, kus kohtutakse Manchester Cityga.

scroll to top