fbpx
Close

VIDEO – “Ma oleks šokeeritud, kui Liverpooli alistamine Solskjaerile Unitedi peatreeneritööd ei too”

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi ajutine peatreener Ole Gunnar Solskjaer on võimatut missiooni muutmas võimalikuks, kui pärast 0:2 allajäämist PSG-le võeti Chelsea skalp nende enda kodustaadionil, mida ei suutnud ükski Sir Alex Fergusoni mantlipärijatest. Järgmisena kohtutakse Liverpooliga ning Sky Sportsi analüütik Paul Merson ütles välja, et ta oleks šokeeritud, kui triumf vihavaenlase vastu ei tooks lepingut norralase lauale.

13 mänguga 11 võitu, ühe viigi ja kaotuse võtnud Solskjaer on muutnud Unitedi taas ohtlikuks tiimiks, kus au sees hoitakse ründemängu, väravaid ning kontrarünnakuid. Samuti on klubi legend võitnud fännide jäägitu poolehoiu. “Nende reaktsioon kaotusele [Chelsea alistamine] on loonud olukorra, kus Unitedil on igasugune võimalus võita Liverpooli. Kui Liverpool naaseb kodulinna punktiga, tasub neil rahul olla. See tähendab, et Ole teeb hetkel midagi õigesti,” ütles Merson saates The Debate.  “Kui nad alistavad ‘Pooli, siis ma oleks šokeeritud, kui talle ei antaks seejärel lepingut.”

“See klubi oli kolm-neli kuud tagasi totaalses tupikus. Nüüd tiris PSG nad ribadeks, aga 60 000 inimest laulavad Solskjaeri nime. Kui oled klubi omanik, siis istud ja mõtled, et kui imeline see on? Kolm-neli kuud tagasi oli kõik toksiline,” koputas ta Glazeri perekonna südamele, kes on Unitedi omanikud.

“Pärast Chelsea mängu oleksin ma imestunud, kui nad ei jõuaks esinelikusse. See saavutus oleks võrdväärne FA karikavõiduga, sest nad alles olid esinelikust nii kaugel. Tegemist on minu meelest maailma suurima klubiga ning nad peavad osalema Meistrite liigas,” lisas Merson.

Vaata, mida sellel teemal saates veel räägiti!

scroll to top