fbpx
Close

Manchester United oli Sevilla vastu üpris mannetu. Kas on tunda ohumärke?

Avatar

Alexis Sanchez (keskel), Nemanja Matic (paremal). Foto: AFP/Scanpix

Eile tegi Sevilla väikest vingerpussi, kui ravis oma tähtmängijad Ever Banega ja Joaquin Correa terveks ning mehed andsid Unitedile kuuma: Banega oli keskväljal aktsioonis ning on suur ime, et ta kollast kaarti ei saanud. Argentiinlane mängis üpris agressiivselt ning tegi õige mitu kaardihõngulist viga.

Correa näitas, et on väga kiire pallur ning Antonio Valencia ja Chris Smalling olid mehe takistamisega hädas. Aga midagi tapvalt ohtlikku ei loodud ning pigem jättis Sevilla natuke mannetu mulje. Mitmed olukorrad, kus pidanuks sahistama või lööma või hoopis söötma, tehti kuidagi ohutum manööver ning sellist hammas-verel-peaga-läbi-ukse jooksmist oli vähe.

Loomulikult see tõrje David De Gealt enne poolajavilet oli fenomenaalne. Isand mis isand. Kas Sevilla vääris sellest kohtumisest võitu? Pigem mitte, sest hoolimata võimsast statistikast, millega näidati selget üleolekut, ei suudetud koduväljakul vajalikku väravat lüüa ning Old Traffordile minnakse 0:0 viigiseisus.

#Pogback

Arusaadav, miks Jose Mourinho temasse praegu eriti hästi ei suhtu. Tujutu, passiivne, justkui ei tahagi mängida ja jonnib. Eile vahetati ta reie tagalihase ära tõmmanud Ander Herrera vastu sisse, kuid mängupilt ilusamaks ei muutunud. Miskit on ikka puudu või pole mehe peas kõik paigas.

Eriti kurb oli Romelu Lukaku otsused: palli rinnaga maha võtmise asemel lajatas belglane löögi üle värava ning ainsas reaalses väravaolukorras otsustas ta käega palli omaks võtta. Jah, ta sahistas selle olukorra lõpus, aga lihtsalt kurb tõsiasi, et ainsa suurepärase võimaluse suutis mees oma valekalkulatsiooni tõttu ära käkkida.

Võib väita, et Mourinho võitis selle kohtumise. Samas nüüd ei tohi Old Traffordil viigistada ega ilmselgelt kaotada. Väravahõngu lisasid vahetusest sekkunud Marcus Rashford ja Anthony Martial, andes puhkust frustreeritud Alexis Sanchezile ja aeglasele Juan Matale.

Korduskohtumises on väga suure tõenäosusega keskkaitses raudmees Eric Bailly ning kui Mourinho tahab jätkata kolmese poolkaitseliiniga, siis võib alumise poolkaitsjana näha Michael Carrickut. Elame-näeme.

 

Mängu tipphetked:

scroll to top