fbpx
Close

Real Madridi talendikas äär on viie suurklubi huviorbiidis

Avatar

Marco Asensio Cristiano Ronaldot embamas. Foto: Reuters/Scanpix

Real Madridi ääreründaja, 22-aastane Marco Asensio on viie suurklubi huviorbiidis.

 

Kas see on üllatus? Ei, sest läinud hooajal Meistrite liiga finaalis skoorinud ning väga korralikku hoogu näidanud noor hispaanlane on talendikas ja kindlasti tahaksid teda mõned klubid enda ridadesse. Iseasi, kas mees tahaks lahkuda. No miks ta peaks – päris omakasvandik ta pole, sest 2006-2013 kuulus Asensio Mallorca ridadesse, ent praegu on tegemist tõsiseltvõetava põhitiimi vennaga. Tal on väärt võimalus kirjutada end Real Madridi legendaarsete mängijate nimekirja, selleks peab hispaanlane jätkuvalt häid esitusi pakkuma ning nõudma algkoosseisukohta.

 

 

Liverpool? No pigem ei, aga! On käinud jutte, et Real noolib Ragnar Klavani ülisäravat tiimikaaslast Mohamed Salahit. No okei, Real Madrid > Liverpool ja see oleks tiimide mõttes kindlasti samm tipule lähemale. Salah vs Asensio vahetusdiil suvel? Kui Salah teeb hea MM-i (mida ta ilmselt ka teeb) ja tullakse Liverpooli ukse taha koputama, kotid raha täis ja mingi 80 milli laotakse lauale, siis on Salahil raske keelduda ning Liverpool peab järjekordselt müüma. Tõenäosus 40 %.

Chelsea? Real noolib nii Eden Hazardit kui puurivaht Thibaut Courtois’d, kes on mänginud Reali vihavaenlase Atletico Madridi ridades. Parem kliima, rohkem plekki, miks mitte? Chelsea oleks Asensiost kindlasti huvitatud. Tõenäosus 50 %.

Arsenal ja Bayern pigem mitte, sest neile ei meeldi nii väga kulutada. Bayern pigem tahab James Rodriguezt endale, kes praegu Realist on Baierimaal laenul. Tõenäosus 10 %

Juventus? Ääreründajatega on Juvel nadi seis, sest viimati mängis äärel vasakkaitsja Alex Sandro. Paremal mängib muidu Paulo Dybala, kes aga pigem mängib ründaja taga, ent saab hakkama ka paremal äärel. Juhul kui Real tahab Dybalat (kes siis ei tahaks?), siis võib jällegi vahetusdiil õhus olla. Tõenäosus pigem vähem kui Inglismaale ja 30 %.

scroll to top