Manchester City jalutas probleemideta kaheksa hulka, Madridi Real lubas omale veidi põnevust

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

UEFA Meistrite liiga teisipäeval toimunud kaheksandikfinaalmängudes said favoriidid oma tahtmise. Manchester City lülitas konkurentsis välja Mönchengladbachi Borussia ning Madridi Real lubas küll omale värava lüüa, aga Atalantast siiski paremad oldi.

Real oli avamängus Atalantat napilt 1:0 võitnud, mis tähendas, et vastased vajanuks ühte tabamust, et mäng lisaajale läheks. 34. minutil asus aga Real juhtima, kui Atalanta väravavaht Marco Sportiello tegi kohutav eksimuse, lüües palli otse Luka Modricile jala peale ning horvaadi söödust sahistas Karim Benzema võrku. 60. minutil teenisid võõrustajad ka penalti, mille Sergio Ramos edukalt realiseeris, aga sellega polnud mäng veel otsustatud. 83. minutil oli Atalantal väga heast positsioonist kasutada karistuslöök ning Luis Muriel saatis palli kaunilt lati alla. Kõigest kaks minutit hiljem nõelas Real vastu ja Marcio Asensio väravast vormistati lõppskoor 3:1.

City oli avamängu Mönchengladbachi Borussia vastu 2:0 võitnud ja nüüdki saadi hakkama sama skooriga. 12. minutil andis Ryad Mahrez söödu Kevin De Bruyne’ile, kes omad juhtima viis ja nii vajasid vastased kolme väravat, et siit paarist edasi minna. Kulus vaid kuus minutit, kui teise tabamuse kombineerisid Ilkay Gündogan ja Phil Foden ning esimese 18 mänguminutiga otsustaski City asjad ära.

Kolmapäeval peetakse ära viimased kaks kaheksandikfinaalmängu, kui kohtuvad Müncheni Bayern – Rooma Lazio ja Londoni Chelsea – Madridi Atletico.