fbpx
Close

Madridi Reali äärekaitsja agent: kui Neymar on väärt 222 miljonit eurot, siis Mbappe 300 miljonit

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Pariisi Saint-Germaini ründeäss Kylian Mbappe klubivahetuse teemad on aina enam hoogu kogumas ja spekuleeritakse, et 21-aastane prantslane siirdub ühel hetkel Madridi Reali. Üleminekusumma võib kujuneda aga kosmiliseks, mis ületab kõvasti ka senist maailmarekordit kandvat 222 miljonit eurot, mille tasus PSG Barcelonale.

PSG tõi 2018. aastal Mbappe’ 180 miljoni euro eest AS Monacost ära ja Thomas Tucheli juhendamisel on ta end tõestanud maailmaklassist mängumehena. Naljalt ei leia klubi, mis ei tunneks tema teenete vastu huvi –  ta on 138 mänguga 90 väravat löönud, millest 30 käimasoleval hooajal. Yvan Le Mee nimeline jalgpalliagent, kes aitas vasakkaitsja positsioonil tegutseva Mbappe’ kaasmaalase Ferland Mendy Prantsusmaa kõrgliigaklubist Lyoni Olympique’ist just Reali, usub, et Mbappe jõuab ühel või teisel viisil samuti Hispaania pealinnaklubisse välja, aga koroonaviirusest tingitud pandeemia tõttu mitte enne 2021. aasta suve.

“Normaalsel ajal, ilma selle kohutava viiruse ja majandusliku olukorrata, mis on tulemas, võiksid mõelda, et Mbappe läheb suvel Madridi Reali. Seda põhjusel, et ei näi, nagu ta kavatseks uue lepingu sõlmida ning tal on praegusest lepingust kaks aastat alles. Aga koos kõige sellega tundub mulle võimatuna, et klubi kulutab nüüd selle summa raha, mida Mbappe väärt on. Kui Neymar on väärt 222 miljonit eurot, siis Mbappe 300 miljonit, sest ta on noorem ja sama hea, erakordne,” ütles Le Mee Marca vahendusel.

“Temast saab maailma parim ründaja ja ma arvan, et ta tahab maailma parima klubi eest mängida, mis on Real, ning et üks tema iidolitest juhendaks teda, kelleks on Zinedine Zidane. Praegu pole ka Reali meeskonnas suurt konkurentsi. See on kohas, kus on rohkem nõudlust. Neil on Karim Benzema näol olemas suurepärane ründaja, aga teda ootavad ees karjääri viimased aastad. PSG ründeosakonnas on rohkem konkurentsi kui Realis ja nad leiaksid talle kahtlemata koha. Sellel aastal suuri üleminekuid toimuma ei hakka, sest ei hakata tegema hullumeelseid asju, mis on uuesti aset leidmas pärast 2021. aasta Euroopa meistrivõistlusi.”

scroll to top