fbpx
Close

Tšiili koondise peatreener: Vidal võib naasta Itaaliasse, kuid huvi on olemas ka Saksamaalt

Avatar

Andre Gomes (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

2018. aasta jaanuarist Tšiili koondise peatreenerina tegutsev Reinaldo Rueda avaldas, et tema meeskonna üks võtmemängijatest Arturo Vidal võib klubitasandil Barcelonast lahkuda ja pallida uuesti Serie A-s või Bundesligas.

32-aastase Vidal leping lõppeb Barcelonaga järgmise hooajaga ning viimastel kuudel on seostatud teda Hispaaniast lahkumisega. Talvise üleminekuakna sees oli ta sellele juba lähedal, kui Milano Interi tegevjuht Giuseppe Marotta kinnitas, et poolkaitsja teenete vastu tuntakse huvi. Varasemalt Torino Juventust, Leverkuseni Bayerit ja Müncheni Bayernit esindanud Vidal on käimasoleval hooajal olnud osaline 30 mängus, kuid algkoosseisu kuulunud vaid 12 kohtumises. Mänguaega soovib ta juurde ja Rueda sõnul on variandid selleks olemas.

“Nii palju kui ma tean, siis on võimalus, et ta läheb Itaaliasse tagasi. Hiljuti tundis Dortmundi Borussia tema vastu suurt huvi. Aga midagi konkreetset pole ja pead olema kannatlik otsusele jõudmisel,” ütles Rueda kohaliku väljaande Sport vahendusel.

“Ta tahab alati olla peategelane. Ta muutub väga murelikuks, kui ei saa regulaarselt mänguminuteid. Ta on harjunud olema juhtfiguur. Ma arvan, et ta on Barcelonas päris rahul. Fännid on teda hästi vastu võtnud ja loodan, et ükskõik, kuhu ta läheb, on ta endiselt peategelane, ja kui ta “Roja”-sse naaseb, siis on ta ideaalses vormis. Barcal on olemas DNA ja filosoofia, mis põimunud sügavalt meeskonnaga. Uus hingamine, mis uue peatreeneriga kaasa tuli, on tulnud kasuks. Arvan, et Arturole tuli see samuti kasuks,” lisas Rueda, kes andis mõista, et Barcelona uue juhendaja Quique Setieni eestvedamisel pole Vidali klubivahetus siiski lõplikult kindel.

scroll to top