fbpx
Close

Lyoni spordidirektor pärast Juventuse alistamist: tegemist oli peaaegu ideaalse õhtuga

Avatar

Lyon's Dutch forward Memphis Depay (C) as Lyon's team celebrates scoring a goal during the French L1 football match between Stade Rennais (FC) and Olympique Lyonnais (OL) on August 11, 2017, at the Roazhon Park, in Rennes, northwestern France. / AFP PHOTO / JEAN-FRANCOIS MONIER

Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängus Torino Juventuse 1:0 alistanud Lyoni Olympique’i spordidirektor Juninho Pernambucano tõdes, et meeskonna esitus oli fantastiline, kuid tahaks samasugust mängupilti näha ka koduses liigas Ligue 1’is.

“See on peaaegu ideaalne õhtu. Muidugi ei eeldanud keegi, et võidame Juventust ning oleme võidu üle väga õnnelikud. Oli mõistetav, et pärast poolajapausi tuleb Juventus võitluslikult tagasi, sest tegemist on väga tugeva meeskonnaga. Sellest hoolimata ei loonud nad piisavalt häid võimalusi, võib-olla mõni üksik tuli Gonzalo Higuaini ja Paulo Dybala poolt. Tegemist on vaid esimese mänguga, aga see näitab, et meil on samuti kvaliteeti ja talenti, millele tugineda. Tahame Meistrite liigas edasi jõuda. Probleem selle esituse juures on siiski selles, miks me ei suuda samasugust taset hoida Prantsusmaa kõrgliigas? Kui me oleksime vaid kolm kodumängu rohkem võitnud, siis oleks meil tabelis ka vägagi erinev koht,” rääkis 45-aastane Juninho, kes mängijana kuulus Lyoni ridadesse aastatel 2001-2009.

Prantsusmaa kõrgliigas hoiab Lyon 37 punktiga alles seitsmendat kohta. Liidril Paris Saint-Germainil on kirjas 65 punkti. Seejuures tuli Lyon kohtumisele Juventusega üpris nukra seeria pealt, kui viimasest viiest mängust oli vaid üks võit saadud.

scroll to top