fbpx
Close

Lyoni president: Fekiri diil kukkus Liverpooli uimerdamise tõttu läbi

Avatar

Nabil Fekir ja Kylian Mbappe. Foto: Reuters/Scanpix

Lyoni president Jean-Michael Aulas süüdistas Liverpooli diili läbikukkumises ning andis mõista, et Real Madrid on nüüd 24-aastasest Nabil Fekirist huvitatud. Prantslane oli juba ühe jalaga Liverpoolis, kuni Lyon andis välja pressiteate, kus oli kirjas, et läbirääkimised on jäetud pooleli.

Nüüd avalikustas Aulas tagamaid. “Üks hetk oli selge, et ta võib liituda Liverpooliga, andsin üleminekule rohelise tule. Aga üleminek jäi katki, sest asjad venisid,” selgitas ta Sky Sportsile. “Nabil on erakordne pallur. Kuna diil jäi aga Liverpooliga katki, hakkas tema vastu huvi tundma Real Madrid,” andis prantslane mõista.

“Kõik on võimalik. Minu ülesanne on teda klubis hoida, olen aga alati kuulanud mängijate soove ja palveid, nad on mulle nagu omad lapsed. Loodan, et ta ei lahku, aga kui ta tõepoolest soovib ära minna, siis ma otsin talle kõige võimsama klubi, mis võimalik,” lubas president.

Liverpool on aga Mundo Deportivo andmetel noolimas Real Madridi talenti, 22-aastast Marco Asensiot. Väljaande andmetel on 700 miljoni eurose väljaostuklausliga hispaanlase eest tehtud 180 miljoni eurone pakkumine.

scroll to top