fbpx
Close

“Kelleks kurat end Messi peab, et ta ei näe platsil vaeva?”

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Argentina meedia ning endised koondislased ei mõista oma rahvuskoondise mannetut mängupilti ja häbiväärseid tulemusi. Eriti mõistmatuks jääb Diego Maradonaga võrreldav Lionel Messi käitumine ning passiivsus palliplatsil. 1986. aastal Argentinaga maailmameistriks tulnud Hector Enrique vihastas Messi peale korralikult ning esitas kodumaa meedias küsimusi, mida pidanuks juba varem küsima.

Koos Maradonaga ihaldatuima trofee pea kohale tõstnud ning rahvuse uhkeks teinud Enrique ei mõista, miks mängijaid ei pinguta ning kelleks end Messi ikkagi peab. “Kui jalgpallurile ei tohi öelda, et ta mängis halvasti, siis ma ei saa sellest lihtsalt aru. Kohe öeldakse seepeale, et mängijatega tuleb hoolikalt ümber käia ning nendega läbi saada. Kes kurat nad enda meelest on? Kes on Messi, et ta ei jookse ja ei näe vaeva? See suhtumine, hoiak ja uhkus kanda koondise särki käib kõigi, mitte mõne kohta,” lajatas maailmameister.

Ta võrdles aega, mil Maradona juhatas koondise vägesid. “Diego hoidis meil silma peal, ta ei lubanud meil kordagi jalga sirgeks lasta ning ta jooksis alati kõigist rohkem, oli vihasem kui kõik teised. Ma ei saa aru, mis seal väljakul toimub, nad on nagu ärahellitatud tited,” ei olnud Enrique arvamuse avaldamisega kitsi.

scroll to top