fbpx
Close

Poolal ja Kolumbial on võita kõik ja kaotada veelgi rohkem

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Kui Inglismaa ja Panama teevad jaanipäeva jalgpallipäevaku avapaugu, siis õhtu lõpetavad ootamatult plindrisse sattunud tiimid, kes kohtuvad omavahel ning kellel on mängus liiga palju. Au, kolm punkti, edasipääsulootus, kodumaa meedia kriitika vältimine ning enesekindluse süst on jagamisel. Kaks visa vastamisi, aga kumb on visam?

Poola ja Kolumbia jagavad tabeli viimast rida ning mõlemad kaotasid avavoorus 1:2. Kolumbia mängis peaaegu terve mängu kümnekesi, Poola jäi täistunni järel kaheväravalisse kaotusseisu. Ladina-Ameerika tiim kaotas viigipunkti, poolakad said viimased kümmekond minutit lootusrikast õhku ahmida.

Nüüd tuleb see kõik ära unustada ning võidu peale mängida, sest viik hukutaks mõlemad. Pärast kahte vooru olla ühe punkti peal ei sütitaks kummagi tiimi edasipääsulootusi ning pigem näiks ebavajaliku õrritamisena. Seega üks peab võitma ja teine peab kaotama. Aga kumb?

Vastamisi lähevad tõelised tippründajad: Monacos palliv Radamel Falcao suudab iga kaitseliini murelikuks teha ning avakohtumises polnud Atletico Madridis superründajaks muutunud kolumblane kaugel ka skoorimisest, ent õnn ei soosinud seekord teda. Poolal on vastu panna Bayern Münchenis stabiilselt igal hooajal Bundesliga väravaküttide tipus trooniv Robert Lewandowski. Ka tema jäi avakohtumises nulli peale.

Optibet pakub kohtumises üle 2,5 värava koefitsiendiks 2. Viimases 11 kohtumist on Poolal lõppenud rohkem kui 2 väravaga ning mõlemad tiimid on viimases neljas mängus ka värava löönud.

 

scroll to top