fbpx
Close

Luiz usub, et Chelseal on Hazardi asendaja juba olemas

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Eden Hazardi meeldejääv periood Chelseas on saamas lõpu ning Real Madridi koputus tema uksel muutub aina tugevamaks. 28-aastane belglane vihjas pärast Euroopa liiga võitmist, et üks ajastu tema karjääris on läbi saamas. Kes aga tuleks asemele ning täidaks ääreründaja koha?

Keskkaitsja David Luiz andis mõista, et klubi ei peaks Hazardi mantlipärijat kuskilt mujalt tooma, sest oma tiimis on vastav mängumees juba olemas. “Hazardit suudaks asendada ainult kas Lionel Messi või Cristiano Ronaldo. Meil on aga mitmeid, kes saaksid teda asendada. Callum [Hudson-Odoi] on suurepärane. Ta teab seda klubi juba lapsest saadik ning tal on kõik eeldused tõusta samale tasemel kus Eden on praegu,” ütles brasiillane ESPN-ile.

Samamoodi on öelnud ka peatreener Maurizio Sarri, kes võib samuti klubist lahkuda. Samas suutis ta oma debüüthooajal võita Euroopa liiga tiitli ning tõusta liigas esinelikusse, kuigi kaotas fännide usalduse pärast suuri kaotusi Bournemouthile ning Manchester Cityle.

“See on tema debüüthooaeg Inglismaal ja Chelseas. Arvan, et ta sai kenasti hakkama. Tegemist on vahva inimesega, väga hea treeneriga ning lõpetasime hooaja tema jaoks parimal viisil, sest võitsime tema jalgpalli mängides tiitli. Isegi pärast värava sisselaskmist jätkasime tema filosoofiat ning püüdsime veel rohkem skoorida. Ta vääris seda hetke,” selgitas Luiz tagamaid.

scroll to top