fbpx
Close

Alisson astus eelmise finaali patuoina Kariuse kaitseks välja

Avatar

Loris Karius. Foto: Imago-Sportimage/Scanpix

Loris Karius seisis eelmise hooaja Meistrite liiga finaalis Liverpooli postide vahel. Kui avavile kõlas, ei teadnud ta, et kahe tunni pärast on ta vutimaailma naerualune ning tema karjäär on vabalangemises. Kaks ülisuurt eksimust kinkisid Real Madridile väravad ning kolmanda järjestikuse Meistrite liiga tiitli.

Nüüd astus tema asendaja Alisson sakslase kaitseks välja ning kinnitas, et Liverpoolis kaotatakse ja võidetakse tiimiga, mitte ei süüdistata üht mängijat. “Ma ei usu et selle kaotuse võib panna ühe mängija õlule. Kui me võidame, siis kõik võidavad ja kui kaotame, kaotavad kõik. Karius ei kaotanud mängu, Liverpool kaotas. Nüüd on meil uus šanss,” sõnas brasiillane ESPN-ile.

Samuti selgitas suvel AS Romast rekordsumma eest toodud kiiper, millist mõju võib nii tähtsas mängus tehtud apsakas omada. “Teame, et nii suures kohtumises tehtud viga võib sind jääda karjääri lõpuni kummitama. Aga meil alati võimalus sellest kasu lõigata ning püüan kõigeks valmis olla. Kui ma teen miskit hästi, siis ma ei lase sellel endale pähe pugeda. Samamoodi eksimustega – ma ei lase end sellest mõjutada,” kinnitas ta.

scroll to top