fbpx
Close

Van Dijk tahab saada Liverpooli legendiks

Avatar

Virgil van Dijk. Foto: Imago-Xinhua/Scanpix

Liverpooli rekordost Virgil van Dijk rääkis Goalile oma teekonnast maailma tippkaitsjate hulka ning nentis, et areng on olnud viimaste aastate jooksul võimas. Samuti tahab ta, et teda meenutatakse kui Liverpooli legendi, kes saavutas klubiga võimsaid eesmärke.

Oli aeg, mil teda peeti keskkaitses mängimiseks liiga halvaks ning raskusi oli ka paremkaitsja positsioonil. “16-aastasena olin aeglane paremkaitsja ning polnud piisavalt hea, et saada oma võimalus keskkaitses. Olin väga tahaplaanile jäänud mängija kuni mängisin U-19 ridades ja sain seal kapteniks. Siis läks kõik paremaks,  seejärel sain mängida mõne mängu U-23 ridades ning edasi liikus asi päris kiiresti,” rääkis ta oma algusest Willem II tiimis.

Hollandlane rääkis ka oma üleminekusaagast. “Pärast suvist üleminekuakent suunasin pilgu maha, mängisin Southamptoni ridades ja andsin endast kõik. Olin mänguaja üle õnnelik, sest olin just seljatanud kaheksa-kuulise vigastuspausi. Pärast suviseid jutte hakkasid inimesed minus kahtlema, aga mind ei huvitanud nende jutt, sest andsin endast kõik nii trennis kui pallimurul. Kui detsembrikuus tuli mulle kõne ja öeldi, et diil Liverpooliga on tehtud, olin väga õnnelik,” meenutas ta pool aastat kestnud tralli.

Van Dijk teadis öelda, kuidas ta tahab, et teda karjäärijärgselt meenutataks. “Tahan olla Liverpooli legend. Tahan saavutada imelisi asju ning eesmärke. Meil on suurepärane tiim, meil on kõik selleks olemas,” lisas ta.

scroll to top