fbpx
Close

Liverpooli abitreeneri saaga on võtmas kummalist pööret

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Eile oli vutimaailma pommuudiseks, et Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi abi Zeljko Buvac lahkus klubist ning põhjuseks olla erimeelsused Kloppiga. Nüüd on sellele üllatuslikule käigule suunatud rohkem valgust ja motiiv võib olla hoopis uskumatum: nimelt on Buvaci teenetest huvitatud Arsenal.

Liverpool ise selgitas, et bosnialane on siiski nende hingekirjas, kuid lahkus klubi ridadest hooaja lõpuni isiklikel põhjustel. Bosnia allikas Pravda BL oli väljaanne, mis esimesena avalikustas Kloppi ja Buvaci liitumise Liverpooliga. Nüüd on Pravda BL jälle infot jagamas ja seekord on teave jalustrabavam – Buvac olla kokku leppinud Arsenaliga ja asub Arsene Wengeri järeltulijaks!

Buvac võttis aja maha, et enne uue hooaja algust akusid laadida ja värskena oma esimest peatreeneriametit vastu võtta. Seda juttu aga ei usu iirlane Colin Bell, kes oli Mainzi reservtiimi peatreener, kui Klopp juhtis koos Buvaciga esindusmeeskonda. “Ta on fantastiline abitreener, kuid Buvac on nii vaikne ja tagasihoidlik inimene, kes ei soovi olla rambivalguses. Ma ei kujutaks teda ette tahtmaks olla klubi peatreener,” sõnas Bell väljaandele Balls.

scroll to top