fbpx
Close

Klopp lükkas Madridi Reali ja Manchester Unitedi pakkumised tagasi ühel kindlal põhjusel

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Endine Liverpooli ründemängija Robbie Fowler ütles Mirrori vahendusel, et klubi peatreeneri Jürgen Kloppiga intervjuud tehes kinnitas sakslane, et tal oli võimalus ka mitme teise tippmeeskonna peatreeneriks siirduda, kuid ütles sellest ära.

“Tegin temaga mõne aasta eest intervjuu ja ta ütles mulle, et lükkas tagasi mitme rikka klubi pakkumise pärast Dortmundi Borussiast lahkumist. Üks neist oli kindlasti Manchester United ja teine ilmselt Madridi Real. Ta vihkas seda, kuidas mõlemad klubid tuginesid nii suurel määral kommertsmõjudel. Ta ütles, et talle meeldib Liverpool, sest seal on olemas tasakaal raha osas, et jõuda tippu ning ühtlasi ajaloo, identiteedi ja fännide osas. Ta lisas samuti, et uskus endasse, et suudab Anfieldi taas vägevaks teha isegi siis, kui ei kuuluta jalgpallimaailma rikkaimate hulka. Tema suutvat seda teistmoodi teha. Ta pole veel selleni jõudnud, kuid Liverpooli fännidele on ta igal juhul andnud kindlustunde ja uhkuse tagasi. Mina olen selle tunnistajaks,” rääkis 44-aastane Fowler.

“Klopp saab aru, milles Liverpool seisneb. Ta saab aru linna inimestest. Ja kõige tähtsam: ta saab aru, mida inimestele tähendab, kui elus on rõõm olemas. Ma ei ütle, et ta ei peaks distsipliinist kinni. See pilt, kuidas ta pidevalt naerab ei näita tegelikkust. Olen näinud, kuidas ta varasemalt on mängijatega tegelenud ja ta suudab karm olla. Aga samas on tal ka südant. Ta tegeleb kõige taktikalise poolega ja ta paneb suurt rõhku mänguplaanile, teadusele, analüüsimisele, kuid suur koormus rebib teda ka lõhki. Olen klubis kõigega kokku puutunud ja näen, et Klopp meeldib kõigile.”

scroll to top