fbpx
Close

Leipzigi tähtmängija Werner: sobin Liverpooli maailma parima peatreeneri Kloppi käe alla väga hästi

Avatar

epa08085267 Leipzig's Timo Werner reacts during the German Bundesliga soccer match between RB Leipzig vs FC Augsburg in Leipzig, Germany, 21 December 2019. EPA/FILIP SINGER CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Saksamaa kõrgliigas meistritiitlit jahtiva RB Leipzigi esiründaja Timo Werner andis Sky Sportsi vahendusel mõista, et Liverpooli huvi tema teenete vastu pole laest võetud ja igal juhul kaaluks ta suvel klubivahetust.

“Seal on maailma üks parimaid peatreenereid Jürgen Kloppi näol ja ta on samuti sakslane. Mitmed asjaolud viitavad sellele, et ma võin Liverpooli väga hästi sobituda oma mängustiili poolest. Hetkel ma siiski sellele ei mõtle, sest meil on Leipzigiga väga palju teha. Midagi välistada ma ei taha. Suvel on koondisega Euroopa meistrivõistlused ja tahan ka sellele keskenduda. Kõige muu peale mõtlen pärast hooaja lõppu,” ütles 23-aastane Werner.

Seevastu Leipzigi peatreener Julian Nagelsmann tunnistas, et Werneri minek Liverpooli poleks mängijale endale kuigi kasulik samm. “Timo Werneri jaoks oleks Liverpoolis palju keerulisem mängida kui Leipzigis. Ta ei saa sellist staatust, nagu tal on siin olnud esimestel aastatel ja ütlen talle selle ka edasi. Mängijad näevad, kuidas areneme ja kui palju potentsiaali meil on. Me ei jäta kedagi, kes meid aitab, kaitseta,” sõnas Nagelsmann Sport Bild’i vahendusel.

scroll to top