fbpx
Close

Lewandowski viskas kive Bayerni juhtkonna kapsaaeda ning selgitas lahkumismõtete tagamaid

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Bayern Müncheni ründaja Robert Lewandowski on aastate jooksul tõestanud oma taset ning oskusi ka keerulistes olukordades. Tema jaoks pole Bundesliga hooaja parima väravaküti tiitel mingi näitaja ning mängus skoorimine on pigem reegliks kui erandiks. Kevadel oli tal aga väike mõõn ning seejärel karati talle kõrisse, misjärel tekkisid negatiivsed mõtted.

Praegu on ta kahe ametliku mänguga löönud neli väravat ja kõik näib justkui unustatud. Tegelikkuses on asi teisiti. “Aprillis ja maikuus sain meeletult kriitikat. Ma ei tundnud, et klubi toetab mind, tundsin, et olen jäänud üksi. Ma ei löönud kahes või kolmes tähtsas mängus väravat ning äkitselt justkui igaüks tundis, et nüüd on õige aeg suunata teravad repliigid minu poole. Mitte keegi ei toetanud mind, isegi mitte klubi juhtkond. Ma ei tundnud end Münchenis eriti hästi, oli justkui tunne, et ma ei sobi enam siia,” rääkis poolakas Sport Bildile.

Kuid miski pani teda ümber mõtlema. Lewandowski leidis toetust oma klubi fännidelt, kes taastasid mehe enesekindluse. “Ma märkasin, et Münchenis elavad klubi fännid toetasid mind. Tundsin, et ma olen siin klubis ikkagi tahetud mees. Ma ei jonni ega korralda klubile mingit jama. Praegu ei mõtle ma muust klubist kui Bayernist,” kinnitas ründeäss, keda pandi tihedalt paari nii Chelsea kui Real Madridiga.

scroll to top